Anasayfa / Genel / SSK GÜN SORGULAMA

SSK GÜN SORGULAMA

SSK gün sorgulama nasıl yapılır? Sizlere anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştık.  4A çalışanları emeklilik yaşlarını hesaplarken ssk gün sorgulama bölümüne giriş yaparak, bu ekran üzerinden hizmet verdiği gün tutarını görü kontrol edebilirsiniz.

Emeklilik yaşı hesaplanmasında ve sigorta gününü sorgulamada önemli olan bu işlem türü, ssk gün sorgulama ekranı ile yansıtılmıştır. Birçok sigortalı, e-devlet sitesi üzerinden bu tip sorgulamalar yapma hakkına sahiptir. Sizler de pek çok ayrıntı ve bu durumlar ile alakalı bilgi almak istiyorsanız, site de yer alan bu bölümü inceleyebilirsiniz. Günümüzde genel olarak memur ve belli bir iş altında çalışanların kapsama alanına girdiği ssk gün sorgulama, bu konu da ayrıntılı fikirlerini yansıtmaktadır.

E-Devlet Üzerinden Nasıl Ulaşırım?

Ayrıca hizmet dökümünüzü de çıktı alabilirsiniz. Bu sayede daha ayrıntılı olarak pek çok işlevselliği yerine getirebilirsiniz. 15.12.2011 yılından bu yana şifresiz olarak da sadece T.C kimlik numarası ile sorgulama hakkı tanınan bu işlem de, artık e-devlet üzerinden şifresiz de giriş yapabilirsiniz. Direkt olarak www.turkiye.gov.tr  adresine veya e-devlet sorgulama ekranına giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında SGKEmekli

Ayrıca bakınız

SGK O Cezaları Siliyor

SGK Sigorta Primleri Genel Müdürü Açıkgöz, “Primler 53.33 liraya indi. Eski borçları da 53 lira …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir