Anasayfa / Manşet / Tc Kimlik No ile Sorgulama Ssk Sorgulama

Tc Kimlik No ile Sorgulama Ssk Sorgulama

Sitemizden SSK – SGK sorgulama, hizmet dökümü alma, prim sorgulama, borç sorgulama ve öğrenme gibi bir çok işlemi e-devlet şifresine gerek duymadan şifresiz olarak tc kimlik numaranızı ile yapabilirsiniz.

 

Bir çok çalışan ve emekli ssk sorgulama tc kimlik no ile sorgulama işlemi ile beraber dilediğinigibi SSK sorgulamalarını yapabilir. Birçok 4A kriterine ait olarak çalışan pozisyonunda yer alan vatandaş, bu kapsam da araştırmalarını sıkılaştırıyor ve TC kimlik numarası üzerinden de sorgulamalarını gerçekleştiriyor. Yalnız şunu belirtmekte yarar var; her yere TC numaranızı yazmamanızı öneririz.

 

Günümüzde de bu sorgulamaları yapmak artık oldukça kolay. www.turkiye.gov.tr sitesine giriş yaparak veya e-devletten bir şifre edinerek sorgulamalarınızın tümünü yapabilirsiniz. 2011 yılından bu yana da şifresiz olarak ssk sorgulama tc kimlik no ile sorgulama yapma hakkınız mevcuttur! Dilediğiniz herhangi bir sorgulama türünü bu kapsam da belirleyebilir, dilediğiniz sorgulamayı da gerçekleştirebilirsiniz.

 

Birçok kişi bu tip işlemleri doğru yapabilmek ve 4A standartlarında yer alan tüm alanları inceleyebilmek adına sorgulamalarını eksiksiz olarak kontrol etmelidir. Sigorta günü sorgulama, prim borcu sorgulama, hizmet gün dökümü alma gibi tüm işlemler bu alandan yapılacağı gibi; sizlerin garantili bir şekilde kontrol etme hakkınızı doğurmaktadır. Dilediğiniz herhangi bir ssk sorgulama tc kimlik no ile sorgulamayı yapın, siz de kendinizi garanti altında tutun!

Hakkında SGKEmekli

Ayrıca bakınız

İşKur İle SGK Birleşiyor

Bakan Müezzinoğlu: “İŞKUR ile SGK’yı birleştireceğiz” Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu, İŞKUR ile SGK’yı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir